Redken Chemistry System

Dokonalá péče o Vaše vlasy – pouze u nás v salonu.

Luxusní služba, která využívá špičkových technologií Redken a kadeřnických profesionálních znalostí pro poskytnutí řešení vlasových problémů.

Chemické služby jako barvení, zesvětlování, preparace nebo narovnávání mohou v některých případech vlas poškodit a dochází tak k jeho třepení a lámání. Stejně tak může dojít k oslabení vlasového vlákna z důvodu mechanického poškození jako je fénování, žehlení nebo rozčesávání.

Co mě během služby čeká?

1.

Kadeřník vám nejprve vlasy umyje speciálním čisticím šamponem, aby byl jejich povrch perfektně připravený pro službu. V závislosti na konkrétní diagnóze může kadeřník také nanést intenzivní péči Extreme Cat, která dodává vlasu protein.

2.

Poté Redken Chemistry začíná silnou regeneraci pro povzbuzení vlasové struktury. Té odborně říkáme Chemistry Shot a kadeřník tuto regeneraci volí podle aktuální potřeby vašich vlasů. Může vám tak pomoci k nádhernému objemu, podpořit trvanlivost vaší barvy, dodat vlasům hebkost a výživu nebo doručit až do jádra poškozeného vlasu extra dávku chybějícího proteinu a hloubkově je tak obnovit.

3.

Pokračuje krokem pHix pHase, jež obsahuje technologii Interlock Protein Network, pomocí které uzamyká Chemistry Shot ve vlase a uzavírá kutikulu vlasu. Službu je možné zakončit hloubkovou péčí (maskou) v závislosti na konkrétní diagnóze a vašem přání.

Redken Chemistry vede k obnovení vlasů tak, aby byly zdravé, oživené a zregenerované.

Začíná silným SHOTem pro povzbuzení vlasové struktury, pokračuje pHix pHase, jež obsahuje Interlock Protein Network, pomocí kterého uzamyká (SHOT) ve vlase a uzavírá kutikulu (povrch vlasu).

Zakončuje se hloubkovou péčí v závislosti na vašich vlasech popřípadě přání klienta.

Od června se ke stávajícím shotům (Extreme, Color Extend a All Soft) přidal Volume Shot, který obsahuje nejvyšší koncentraci aktivní látky Filloxane (patentovaná sloučenina) aktivně proniká do vlasového vlákna, rozšiřuje jeho průměr a tím dopomáhá zvětšování objemu v průběhu času. Vlasu dodává okamžitou hustotu, texturu a plnost.

Kde mě najdete?