Prodlužování vlasů

Nemáte dlouhé nebo husté vlasy? Chtěly byste melír, ale nechcete si barvit nebo odbarvovat vlastní vlasy? Pak je prodloužení, zhuštění či melírování vlasů právě pro vás. 

Provádím dvě metody prodlužování BellargoKeratin.

Metodami lze vytvořit vlasy delší, hustší nebo promelírované, aniž by se poškodily nebo znehodnotily.

Vždy používám pouze ty nejkvalitnější Evropské vlasy. Vybírám je individuálně ke každé klientce či klientovi tak, aby se nejlépe přizpůsobily k vlastním vlasům. 

Před prodloužením je nutná konzultace, kdy vám poradím s délkou, počtem pramenů a výběrem vlasů (barva, jemnost, tvar vlasů- rovné, vlnité, kudrnaté, apod.)

Metoda Bellargo (trubičky)

 

 

Aplikace probíhá za pomocí malých trubiček, které jsou nasazeny na vlas společně s prodlužujícím pramenem a uvázáním malého uzlíčku na vlastní pramen vlasů.

Díky keratinovým kleštím dojde k zahřátí trubičky a následně k jejímu smrštění.

Spoje jsou velmi pevné.

Po uplynutí zhruba tří až čtyř měsíců je potřeba spoje obnovit a posunout zpátky k pokožce hlavy.

Keratin

 

 

Nejpoužívanější a zároveň i nejoblíbenější způsob, jak si prodloužit své vlasy je keratinová metoda.

Keratinová hmota nacházející se na zakončení každého pramene, přichystaného k této metodě, se díky speciálním tepelným kleštím za teploty 80°C – 150°C roztaví do tekutého stavu a následně zmáčkne do malé pecičky.

Vytvoří se tak velmi jemné a nenápadné spoje, které pevně drží po dobu tří až čtyř měsíců. Po tomto období je zapotřebí prodloužené prameny posunout a obnovit.

Kde mě najdete?